הסיפור שלנו

מרכז עופר ערד הוקם בעקבות משבר אישי משנה חיים ומטלטל של המייסד והבעלים עופר ערד.

לפני קרוב ל- 20 שנים, כשבועיים לאחר לידת בנו הצעיר, איבדה שותפתו לחיים דאז את הכרתה ושקעה לקומה למשך כמה חודשים. לאחר היציאה מהקומה התגלו נזקים מוחיים קשים ביותר אשר כללו עיוורון וקשיים מוטוריים משמעותיים.

כתוצאה מהאירוע ותוצאותיו המטלטלים, ובדיוק בתקופת משבר ומיתון כלכליים, עופר נאלץ להתמודד עם מגוון אתגרים משמעותיים, חיצוניים ופנימיים.

האתגרים איתם היה צריך להתמודד העלו שאלות ודילמות ערכיות ומוסריות, של זהות אישית הקשורה למי הוא בוחר להיות, של קבלת החלטות לגבי המשך חייו, זוגיות, פרנסה ועוד.

בעקבות משבר זה עופר יצא למסע של גילוי הכוחות והיכולות הקיימים בתוכו. הוא גילה כי מתוך המשבר והאתגרים העצומים העומדים בפניו, אין דרך טובה יותר מהתמודדות מאשר לפתח מנהיגות אישית הלוקחת אחריות על חייו. על המעשים, הרגשות, ועל המחשבות.

המסע לגילוי המנהיגות האישית כלל למידה והתפתחות מתמידים דרך לימודי ה- NLP, בודהיזם ומיינדפולנס, ביטוי דרך תנועה (5 המקצבים והמרחב הפתוח), עיצוב אנושי Human design, סגנונות אישיות MBTI,  אנטוני רובינס Strategic intervention, ובהמשך אצל טומאס האבל על טראומה אישית וקולקטיבית. 

 

מרכז עופר ערד הוקם כדי לאפשר לאנשים הרוצים להתפתח, לפתח את המודעות, את המנהיגות האישית, את החוסן, את מיקוד השליטה הפנימי, לגלות את הכוחות המניעים של התת-מודע ולתקשר איתם.

הפלטפורמה המרכזית היא לימודי ה- NLP כאשר כל שאר תחומי הידע המוזכרים למעלה משתלבים עם ה- NLP כדי לקבל עושר גדול של ידע וכלים.

במרכז עופר ערד לומדים אנשים המחפשים התפתחות ומנהיגות אישית לצד אנשים מתחומי האימון, טיפול, ייעוץ ועוד הרוצים לפתח את ארגז הכלים המקצועי כדי לסייע לאחרים לעשות שינוי בחייהם.

המרכיב והתנאי המרכזי לאנשים הלומדים במרכז עופר ערד הוא הרצון והמוטיבציה החזקים ללמוד ולהתפתח, להיות בני אדם ואנשי מקצוע טובים ומודעים יותר, ומחפשים להיות הגירסה הטובה ביותר של עצמם.

במרכז עופר ערד אנחנו מטפחים אווירה ומרחב של אהבה, חמלה, סובלנות, וקבלה. אנחנו מכירים כי לכל לאדם אתגרים ייחודיים לו/לה, אך רק דרך תדר של אהבה ניתן להתפתח ולפרוח.

בין אם אתם רוצים בהתפתחות ומנהיגות אישית, ו/או בארגז כלים לקריירה והעיסוק שלכם, מה שחשוב מבחינתנו זו המוטיבציה והרצון ללמוד ולהתפתח.

עוד על מרכז עופר ערד ומדוע שתרצו ללמוד אצלנו:

מרכז עופר ערד נוסד ב- 2004 על מנת לסייע לכל אדם הרוצה להוביל את עצמו להתפתחות ותוצאות מיטביות בחייו המקצועיים והאישיים.

התפקיד שלנו להעניק את מגוון הכלים הנדרשים לצד סביבה מעצימה ותומכת, המאפשרים לכל אדם המחוייב לעצמו לקחת אחריות על חייו המקצועיים והאישיים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אנו מספקים ליווי אישי וקבוצתי, לצד הכשרות מקצועיות ולימודי תעודה לאנשי מקצוע מתחומי האימון, הטיפול, והייעוץ.

עופר ערד בעל תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה וחינוך, מאסטר טריינר Master Trainer NLP 

ומגוון רחב של קורסים, הכשרות, ותוכניות בפיתוח אישי ומנהיגות.

המדריך המלא למיקוד הייעוד והתכלית הינו חלק ראשון מהתוכנית הייחודית

"הפסיכולוגיה של ההצלחה"

 

המוצרים שלנו:

קורסי הסמכה NLP – פרקטישיונר, מאסטר, טריינר

תוכנית "הפסיכולוגיה של ההצלחה"

תוכנית "מפתחים טכנולוגיה – מנהיגים אנשים"

עופר ערד – כלים מתקדמים למימוש פוטנציאל אישי ועסקי © כל הזכויות שמורות

דילוג לתוכן